Yhteystiedot

Kaapelin sairauskassan toimisto

 

Kaapelin sairauskassa
Lapintie 3, 33100 Tampere
p. 040-592 7322
info@kaapelinsairauskassa.fi

 

Kassan aukioloajat:

Maanantai, tiistai, keskiviikko ja torstai klo 9.00 - 12.00 ja 13.00 - 15.00

Perjantai suljettu

 

Kassanjohtaja Raija Mustalahti

 

Kaapelin sairauskassan hallitus v.2019

Kaarle Brisk, puheenjohtaja
Prysmian Group Finland Oy, Pikkala, p. 040 508 6509, 010 5661
brisk.kalle@gmail.com

Tero Suominen, jäsen
Prysmian Group Finland Oy, Pikkala, p. 040 526 4055, 010 5661
tero.suominen@prysmiangroup.com


Jari Vilppula, jäsen
Oy Lival Ab, Pikkala, p. 040 574 7332, 020 7660 328
jari.vilppula@nordicaluminium.fi

 

Tuomo Tiitinen, varapuheenjohtaja
Eläkkeellä, p. 040 753 5800
tuomo.tiitinen@pp.inet.fi


Juha Nummela, jäsen
Prysmian Group Finland Oy, Pikkala, p. 041 578 8306, työ 010 566 2290
juha.nummela@prysmiangroup.com


Reijo Pikkarainen, jäsen
Prysmian Group Finland Oy, Pikkala, p. 050 303 2975, 010 5661
reijo.pikkarainen@kolumbus.fi

Aija Virtanen, työnantajien valitsemana jäsen
Prysmian Group Finland Oy, Pikkala, p. 010 5661 
aija.virtanen@prysmiangroup.com

 

 

Yhteyshenkilöt

Jenna Heinonen
Prysmian Group Finland Oy, Pikkala, p. 040 540 5732, 010 5661
jenna.heinonen@prysmiangroup.com


Tuula Hovi
Grid Solutions Oy, Tampere
tuula.hovi@ge.com

Kirsi Reina-Virkajärvi
Maintpartner Expert Services Oy, p. 050 372 1102

kirsi.reina-virkajarvi@maintpartner.com


Hannu Loisa
Oy Lival Ab, p.  040 179 2929, 020 7660 217
hannu.loisa@nordicaluminium.fi

Outi Laitinen
Swissport Finland Oy,Vantaa, 044 7993611
outi.laitinen@swissport.com


Kari Takaveräjä
Caverion Suomi Oy, Pikkala, p.  040 843 9080
kari.takaveraja@caverion.fi

Jari Hituri
Caverion Suomi Oy, Tampere, p. 020 4334 385
Jari.Hituri@caverion.fi


Mika Rahijärvi
Sigma Trukit Oy, 040 738 7796
mika.rahijarvi@winwin.fi

Elina Kassinen
Maintpartner Oy, Helsinki, p. 050 552 7135
elina.kassinen@maintpartner.com

 

 

 

 

Ota yhteyttä